
Вечір пам'яті ОЛЕГА ПАВЛЮЧЕНКОВА
🔔 Запрошуємо вас на вечір пам'яті Олега Павлюченкова!
У Червоній залі Будинку кіно ми зберемося, щоб вшанувати пам'ять людини, яка присвятила своє життя українській культурі. Олег був оператором, режисером та продюсером, який доклав усіх зусиль для збереження нашої культурної спадщини. 🎥
Програма вечора:
- Перегляд короткометражного фільму «Холодний дощ самотності», створеного Олегом Павлюченковим та продюсованого Андрієм Різолем. 🎞️
- Виставка чудових авторських фотосвітлин Олега. 📸
- Концерт Національного ансамблю солістів «Київська камерата» під керівництвом диригента Ніколоза Рачвелі, за участю солістів Богдани Півненко та Олександра Стецюка. 🎶
Долучайтеся до нас, щоб тепло згадати і подякувати цій талановитій людині, яка підтримувала наше культурне небо. ☁️
📍 Адреса: Будинок кіно, Червона зала (вул. Саксаганського, 6, Київ)
🎟️ Вхід вільний.
Організатор: Асоціація «Сприяння розвитку кінематографу в Україні — дивись українське!» за підтримки Національної спілки кінематографістів України.
#українськекіно #БудинокКіно #ОлегПавлюченков #ДовженкоЦентр #НіміНочі #ДивисьУкраїнське #КиївськаКамерата #НСКУ #СучаснаУкраїнськаМузика #КіноПоказКиїв
Similar events
Саксаганського вулиця, 6, Київ, 01033, Україна
Get directions




