
Egyedül az emlékek között
🌟 Szeretettel invitálunk a „Egészség. Félelmek. Vélelmek.” rendezvénysorozat harmadik pódiumbeszélgetésére! Az est során a magány és a demencia kapcsolatáról beszélgetünk, valamint arról, hogyan segíthet egy aktív, tartalmas élet a testi-lelki egészségünk megőrzésében.
💬 Egy olyan lényeges témáról fogunk beszélni, amely egyre több családot érint. Célunk, hogy nyílt és reményt adó beszélgetést folytassunk, ahol szakértőink megosztják tapasztalataikat és értékes gondolataikat.
👥 A beszélgetés résztvevői között lesznek:
- Farkas Éva, az Otthonápoló közösségi felület alapítója
- Nagy-Bana Zsanett, idősügyi mentálhigiénés prevenciós szakember
- Pásztor Yvette, egészségfejlesztő mentálhigiénés szakember
- Sebestyén Andrea, longevity mentor
- Galó Anita, képzett hospice önkéntes, a rendezvénysorozat szervezője
💚 Várunk minden érdeklődőt egy tartalmas, elgondolkodtató és inspiráló beszélgetésre! Az esemény lehetőséget biztosít a személyes találkozásra, beszélgetésre ezekről a fontos kérdésekről!
👉 A részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött! További információk és a regisztráció itt: Facebook Event
Podobné události
Szolnok, Hungary, 5000 – 5008
Trasa




